В 1925 році в с. Буринці відкрито початкову школу. Приміщення школи складалося з одного будинку, у якому було 4 кімнати. За спогадами буринецьких старожилів, приміщення школи—один з будинків польської садиби. Спочатку до школи у перший клас пішли усі неписьменні діти різного віку, їх нараховувалось 66 чоловік. Навчання проводилось у дві зміни, тому що в класі могли поміститись тільки 30 чоловік. Із обладнання у школі були: зошити, ручки, чорнила, які зберігалися у шафі. Видавав учням усі прилади відповідний за це учень.

З 1930 року — Буринецька семирічна школа. В школі викладаються предмети: математика, історія, фізичне виховання, російська мова, українська мова, німецька мова, хімія, ботаніка, зоологія. До 1940 року — старе приміщення школи. Була їдальня — обіди по 10 копійок. В школі діяла шкільна демократія — без згоди учнів не виключали зі школи.

В 1940 році за директора Геллєра Буринецька семирічна школа виборола перехідний прапор райвно за успіхи у навчанні та зразкову поведінку учнів.

В 1954 році була ліквідована Буринецька селищна рада. Буринці увійшли до складу Ярмолинець. Буринецька семирічка стала Ярмолинецькою неповносередньою школою. Перший завідуючий Буринецькою початковою школою — Хоптяр Пилип Федорович.

Сусляк Дмитро Данилович — 1963 р.-1975 р.

Найбільшою подією в житті Ярмолинецької неповносередньої школи стала добудова в 1964 році одноповерхового приміщення школи (тепер старе приміщення сучасної школи), за ініціативою директора школи Сусляка Д.Д. відтоді у школі було 10 кімнат, в яких навчалися 329 учнів.

З 1965 р. Ярмолинецька неповносередня школа стає Ярмолинецькою середньою школою №2. Тоді ж при школі було відкрито
інтернат для учнів 9-10 класів, які приїжджали з навколишніх сіл. Відкрито групи продовженого дня.
З 1966-1969 років директор школи Сусляк Д.Д. з допомогою вчительського та учнівського колективів і будівельних організацій будує нове двоповерхове приміщення школи.
В 1974 р. — Ярмолинецькій середній школі №2 було присвоєне звання Героя Радянського Союзу Хоптяра Степана Івановича.

Любицька Ганна Якимівна (серпень 1975 р.— серпень 1981 р.)

У 1980 році — Ганна Якимівна обиралась депутатом селищної ради.

В 1979-1980 рр. — Член райкому профспілки працівників освіти Вищої школи та наукових установ.

Тацишин Михайло Йосипович (серпень 1981 р.— вересень 2008 р.)
Під керівництвом директора школи Тацишина М.Й. здійснено ряд новобудов на території школи, а саме: серпень 1982 року — кабінет обслуговуючої праці, квітень 1983 року — шкільна їдальня, серпень 1985 року - навчальні столярні і слюсарські майстерні.

/Files/images/Приміщення школи_2 поверхи.gif
8 травня 1984 року під керівництвом Михайла Йосиповича відбулося урочисте відкриття музею бойової слави імені Героя Радянського Союзу Хоптяра Степана Івановича. Михайло Йосипович — спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

В 2008 році директором призначили Попіля Анатолія Станіславовича.

У 2009 році у школі замінили підлогу, облицювали стіни та встановили умивальники у куточку питного режиму із заміною водогону та виведенням каналізації; оздобили зовнішні стіни декоративною штукатуркою, змонтували навіс над вхідними дверима; виконали капітальний ремонт зали їдальні та обладнали вентиляцію; поновили парти, замінили вікна, встановили нові двері, облаштували панелі в кабінеті англійської мови.

У 2010 році замінили покрівлю одноповерхового приміщення школи; замінили двері центральних входів; облаштували внутрішні туалети, провівши водогін, опалення, побудували водовідведення з облаштуванням вигрібної ями; утеплили зовні приміщення внутрішніх туалетів, сучасно оздобили частину коридору, постелили плитку на підлогу; замінили двері в кабінетах світової літератури та математики, оздобили панелі коридору другого поверху та коридору біля центрального входу; встановили водонасосну станцію та накопичувальну ємкість.

У 2011 році замінили покрівлю двоповерхового приміщення та спортивного залу школи; замінили 240 метрів огорожі навколо території школи; придбали електроплиту і морозильну камеру в їдальню; придбали повний комплект музичної апаратури; замінили двері пожежного виходу на першому та на другому поверхах і змонтували над ними навіс; оздобили панелі переходу між одноповерховим та двоповерховим приміщенням школи.

Кiлькiсть переглядiв: 854

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Офіційний сайт Ярмолинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2

вул. Петропавловська, буд.20,
32100, Хмельницька область,

смт. Ярмолинці,
Україна

тел.: +380385321486

Дата останньої зміни 07 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!